Реставрація ванн. Київ

Замовити дзвінок
Телефон

+38 (096)222-29-96

по Києву та обл.

Реставрація ванн Київ / Відгуки про реставрацію ванн компанією «КиївВанна»

Відгуки про реставрацію ванн компанією «КиївВанна»

Відгуки - реставрація ванн - у місті Київ та київській області, що говорять люди про послугу відновлення ванн на дому без ремонту

Хочу залишити слова подяки про роботу цієї компанії. Довго думали із дружиною – міняти стару ванну чи відреставрувати те, що є. Зважаючи на те, що другий варіант виходив значно дешевше, вибрали його. І на щастя не помилилися. Жодної різниці між новою ванною та відновленою акрилом я не помітив. Майстер Андрій – справжній профі! Все було зроблено чітко, швидко та професійно.

Віталій
Оболонський район

Дякую всім співробітникам компанії «КиївВанна». Думали міняти ванну на нову або встановити акриловий вкладиш. У результаті зупинилися на вкладиші і Вашої компанії, дякую вам ще раз величезне. Все зробили на найвищому рівні, дуже задоволені, рекомендуватимемо Вас друзям і знайомим. Процвітання Вам і більше клієнтів.

Кирило
м. Київ

Під час ремонту впустив молоток на дно ванни. Результат – великий скол акрилу. Міняти ванну було неможливо, дорого. Єдиним вірним рішенням було відновити покриття. Довго шукав компанію та натрапив на КиївВанна. Дуже радий, що вибрав саме їх. Якість на висоті, по грошах вийшло зовсім недорого, а від сколу залишилися лише спогади.

Руслан
м. Київ

Фірма хороша, мені сподобалося. Під час відпустки я самостійно зробив ремонт у ванній у себе в квартирі, а на туалет ні сил ні часу не вистачило, звернувся до Києва, хлопці зробили все за 1 день. Збожеволіти, я б так не зміг. За ціною вийшло непогано.

Михайло
м. Київ

Звертався до «КиївВанни» для ремонту санвузла. Шукав фірму, яка б виконала все якісно, оперативно та за доступною ціною. Зрозуміло, терміни дуже важливі, якщо мова заходить про обробку туалету. На щастя, я не помилився з вибором компанії. Тут справді працюють професіонали. Уклалися хлопці точно вчасно і навіть трохи раніше заявленого.

Богдан
м. Київ

Сьогодні мені зробили вкладку і я вирішила теж залишити відгук про виконану роботу. По-перше, це оперативність. Коли я зв'язалася з операторами цієї компанії, цього ж дня приїхав замірник, це при тому, що я перебуваю в області. Наступного дня мені зробили встановлення вкладки. Коли після монтажу я побачила свою нову ванну, не повірила своїм очам, що за 2-3 години можна зробити таку красу. Дякую велике хлопцям!!!!

Валентина
Жульяни

Ремонт вийшов просто чудовим, мене дуже порадувало ставлення до клієнтів у цій компанії, дякую за чудовий ремонт!

Анастасія
м. Київ

Хочу подякувати компанії КиївВанна, особливо майстрам Михайлу та Сергію за високу якість робіт. Замовляв ремонт суміщеної ванни з туалетом, при цьому хотілося щось стильне, незвичайне. Мені запропонували кілька проектів, вибрав чорно-білу кольорову гаму. В результаті вийшла кімната як із дизайнерського журналу. Ми з дружиною дуже задоволені і тепер усім друзям радимо вашу фірму!!

Констянтин
Нивки

Компанія робила мені ремонт ванної кімнати, в цілому все добре, можу порекомендувати

Дмитро
м. Київ

Фірма КиївВанна робила у мене вдома ремонт ванної кімнати та туалету. На підлогу поклали плитку, а стіни облицьовували пластиковими панелями. Для ванни забарвлення вибрала блакитну з гарним малюнком морських чайок. У туалеті просто блакитні панелі із візерунком. Переймалася пральною машиною, вони її від'єднали на час ремонту, потім поставили на місце. Переживала дарма, ніде не тече. Загалом ремонтом я дуже задоволена, дякую!

Олена
Лісовий масив

Хочу висловити подяку всій компанії! Подзвонила і наступного дня вже купалася у новій ванні. Всім дякую!

Світлана
м. Київ

Розміщували замовлення пізно увечері, вранці мені зателефонував менеджер сайту. Замовили виїзд спеціалістів додому та до обіду майстер уже приїхав. Зняв виміри, і ми домовилися про початок робіт наступного дня. Акриловий вкладиш встановили досить швидко.
До обслуговування та якості товару жодних нарікань. Надалі рекомендуватиму своїм близьким.

Михайло
Лук'янівка

Побачила у подруги акрилову вкладку, зателефонувала до компанії «КиївВанна». Приїхали у вихідний день і встановили дуже зручно. Дякую всім співробітникам, особливо Івану, дуже чемно спілкувався зі мною по телефону, все пояснив.

Надія
м. Київ

Мені потрібно було швидко привести в порядок ванну кімнату для здачі квартири в оренду. Компанія КиївВанна стала для мене просто порятунком. Я не думав, що можна зробити ремонт у ванній кімнаті лише за пару днів. Ці хлопці впоралися на ура! До того ж не довелося замінювати ванну, т.к. вони встановили до неї акриловий вкладиш. Загалом, хлопці, ви мене просто врятували!

Ігор
Шулявка

Дякую співробітникам компанії. Дуже сподобалося, що працюють у вихідні. Високий професійний рівень майстрів робота всієї компанії не залишає бути байдужим. Побільше б таких компаній із такими добрими працівниками!

'
Вікторія
Біличі

Довго вибирали між вкладишем та наливним акрилом. У результаті вибрали вкладку, тому що нам пояснили, що це покриття більш довговічне, ніж наливний акрил. Хоча компанія робить і те, й інше. До якості робіт претензій немає, все було зроблено на найвищому рівні. Тим, хто сумнівається з вибором — рекомендую вкладиш, користуємося понад місяць, а він як новенький!

Михайло
м. Київ

Обслуговування на найвищому рівні, культурне спілкування, хороша консультація, ціни також приємно дивують. Відразу видно, що працюють професіонали, радитиму всім знайомим!

Тетяна
Печерськ

Від бабусі мені дісталася стара квартира у Бронницях. Особливо пригнічував стан ванни, з неї я і вирішила почати. На нову в мене поки що грошей не було, та й сенсу не бачила її міняти, якщо можна відреставрувати. І в цьому мені допомогла компанія «КиївВанна». Дуже красиво та якісно зроблено. Ні натяку на те, що перед вами ванна, якій понад 40 років!

Алла
Святошин

Дуже задоволена ремонтом ванної кімнати та санвузла. Хочу висловити величезну подяку. Все зробили з душею та швидко. Я довго сумнівалася у виборі ванної кімнати і анітрохи не пошкодувала, що за порадою хлопців та замірника Дмитра (йому окреме спасибі) зробила вибір на користь акрилової вставки в мою стару чавунну ванну. Вийшло дуже красиво!

Тамара
м. Київ

Приємно працювати з професіоналами, починаючи від колл-центру та закінчуючи майстрами. Всім дякую.

Тарас
м. Київ

Дякую всім співробітникам компанії «КиївВанна». Думали міняти ванну на нову або встановити акриловий вкладиш. У результаті зупинилися на вкладиші і Вашої компанії, дякую вам ще раз величезне. Все зробили на найвищому рівні, дуже задоволені, рекомендуватимемо Вас друзям і знайомим. Процвітання Вам і більше клієнтів.

Кирило
м. Київ

Замовити замір-консультацію

Заповніть форму і ми Вам зателефонуємо!

Допомога спеціаліста

Заповніть форму і ми обов'язково відповімо Вам!